Jack Strong – KONKURS!

Aktualności

Dokładnie 7 lutego do kin trafił film Władysława Pasikowskiego "Jack Strong". Tego samego dnia w sprzedaży pojawił się soundtrack z tego obrazu skomponowany przez Jan Duszyńskiego. Kompozytor ten dał się wcześniej poznać jako autor muzyki do "Pokłosia". Wydaniu płyty ze ścieżką dźwiękową do "Jacka Stronga" towarzyszy intensywna kampania propocyjna, do której z przyjemnością przyłączył się portal MuzykaFilmowa.pl zostając patronem medialnym wydawnictwa. Z tej okazji przygotowaliśmy dla swoich czytelników konkurs, w którym do wygrania są trzy płyty z muzyką z filmu "Jack Strong".

 

Muzyka została nagrana przez Narodową Orkiestrę Symfoniczną Polskiego Radia w słynne Alverni – podkrakowskim studiu uznawanym za najnowocześniejsze w Polsce. Jan Duszyński na potrzebu filmu stworzył muzykę mroczną, pełną napięcia a jednocześnie dynamiczną i pełną akcji.

 

 

Aby zdobyć jedną z nich trzeba odpowiedzieć prawidłowo na pytanie konkursowe i mieć szczęście w losowaniu. A pytanie brzmi następująco.

 

Jan Duszyński swego czasu był członkiem dość nietypowego zespołu muzycznego, który miał okazję występować między innymi z Dorotą Masłowską jako wokalistką. Jak brzmiała nazwa tego zespołu?

 

Na odpowiedzi czekamy do 23 lutego pod adresem konkurs@muzykafilmowa.pl. W treści zgłoszenia konkursowego prosimy o podanie adresu korespondecyjnego, na który będzie wysłana nagroda. Spośród wszystkich prawidłowych odpowiedzi wylosujemy trzy osoby, które otrzymają soundtrack z filmu "Jack Strong".

""

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

OUT OF SPACE 16. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie

OUT OF SPACE 16. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie

Muzyka z Avatara: Istoty wody, Solaris czy ponadczasowego E.T. Stevena Spielberga. Syntezatorowe brzmienia i przestrzenne eksperymenty z dźwiękiem, technologią i akustyką. Gwiazdy światowej sceny kompozytorskiej – Simon Franglen, Gary Marlowe, Nainita Desai czy Steven...