Dwa dni z Beatlesami na UW!

Aktualności

Już w najbliższą środę i czwartek, a więc 7 i 8 maja zapraszamy wszystkich studentów na jedyną w swoim rodzaju imprezę tematyczną w stylu lat 60’ i 70’ – „Two days with The Beatles”, otwierającą Juwenalia UW.

 

7 maja o godz. 20.15 w Auli Starego BUWu na Kampusie Centralnym UW odbędzie się projekcja filmu „Noc po ciężkim dniu” w reżyserii Richarda Lestera, który w 2005 roku został umieszczony na liście stu najlepszych filmów magazynu „TIME"”. Film przedstawia jeden dzień z życia Beatlesów. W rolach głównych pojawiają się członkowie zespołu, a nawet dziadek Paula McCartneya. Seans poprzedzony będzie krótką prelekcją na temat filmu, reżysera oraz oczywiście samych Bealtesów. Wstęp bezpłatny!

 

8 maja odbędzie się natomiast impreza w Klubie Proxima, którą swoim występem uświetni koncert zespołu The Rookles. Wszystkich uczestników zachęcamy do strojów w stylu lat 60. i 70., ponieważ odbędzie się konkurs na najlepsze przebranie. Ponadto w programie kurs tańca, karaoke oraz liczne konkursy z nagrodami. Zapraszamy już od godz. 20.30. Bilety w cenie 8 zł w przedsprzedaży oraz 10 zł w dniu imprezy. Darmowe wejściówki zostaną też rozlosowane pierwszego dnia (7 maja) po projekcji filmu „Noc po ciężkim dniu”.

 

Imprezę organizują NZS UW, Samorząd Studentów SWPS, Samorządy Instytutu Historycznego, Instytutu Muzykologii oraz CSSTiRL UW.

 

Nie może Was zabraknąć! Zapraszamy!

 

""

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę:

Justin Hurwitz ze Złotym Globem za muzykę do filmu „Babilon”

Justin Hurwitz ze Złotym Globem za muzykę do filmu „Babilon”

Kompozytor Justin Hurwitz kontynuuje doskonałą passę jeśli chodzi o Złote Globy, zdobywając po raz kolejny nagrodę za najlepszą muzykę do filmu „Babilon”. To już czwarta statuetka tego kompozytora, który był do nagrody nominowanych do tej pory czterokrotnie.