• Cars 3 – score
  • Boys, The
  • Toy Story 4
  • End of the F***ing World, The: Season 2
  • Willoughbys, The

Danny'ego Elfmana pozafilmowe szaleństwo

data publikacji: 12-10-2011, 02:22

No cóż, nie do końca pozafilmowe... Ten wszechstronny kompozytor skomponował bowiem tym razem muzykę do przedstawienia słynnej grupy cyrkowej Cirque du Soleil, pt.: "Iris: A Journey Through the World of Cinema". Show, jak sama nazwa wskazuje, oscyluje wokół kina, więc wybór Elfmana zdaje się jak najbardziej uzasadniony. O tym gigantycznym, rozpisanym na 100-osobową orkiestrę przedsięwzięciu wiadomo było już od jakiegoś czasu, ale z owocem tegoż można zapoznać się dopiero dziś. Na oficjalnej stronie tej oryginalnej trupy można odsłuchać (za darmo) kilku pełnych fragmentów kompozycji Elfmana. Klikajcie na okładkę obok - naprawdę warto!

 

 

Przy okazji warto nadmienić, że już 1 listopada w sklepach ukaże się najnowsza kompozycja Elfmana z filmu "Giganci ze stali" ("Real Steel"), który na polskich ekranach debiutuje w najbliższy piątek, 14-ego października.

Autor: Mefisto

Komentarze

Llew 06-11-2011, 20:35

Możecie wymienić choć jeden sklep, gdzie moge zakupić REAL STEEL?


dziekan 07-11-2011, 00:04

A chocby w tym miejscu,ale musisz zaczekac az do nich dotrze: http://www.mtj.pl/index.php ?adm=extended&sub=listed it&pozycja_id=2185. A poza tym mozesz bezposrednio z wytworni : http://www.varesesarabande. com/servlet/the-948/Real-Steel/Detail


Dodaj komentarz

Nick
E-mail
Komentarz