• Cars 3 – score
  • Boys, The
  • Toy Story 4
  • End of the F***ing World, The: Season 2
  • Willoughbys, The

Piraci z Karaibów - rozwiązanie konkursu!

data publikacji: 03-10-2011, 09:46

Już 9 października w Sali Kongresowej odbędzie się niezwykły koncert symfoniczny prezentujący muzykę z najbardziej znanej pirackiej serii filmowej - "Piraci z Karaibów". Suity orkiestrowe z trzech części filmu: "Klątwa Czarnej Perły", "Skrzynia umarlaka" i "Na krańcu świata" zagra Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus z towarzyszeniem chóru męskiego pod batutą Tadeusza Karolaka.

 

Dla naszych czytelników mieliśmy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie, przekazane nam przez organizatora koncertu. Aby je zdobyć wystarczyło odpowiedzieć na proste pytanie i mieć szczęście w losowaniu. A pytanie brzmiało następująco:

 

Jaki kompozytor miał jako pierwszy skomponować muzykę do "Klątwy Czarnej Perły", jednak jego praca została odrzucona? Następstwem tego było zatrudnienie Klausa Badelta...

 

Odpowiedź: Alan Silvestri

 

Spośród wszystkich prawidłowych odpowiedzi rozlosowaliśmy dwie, których autorki wraz z osobami towarzyszącymi już 9 października będą mogły za naszym pośrednictwem wejść na koncert. A zwyciężczyniami są:

 

Bożena Makowska

Magda Kozińska

 

Serdecznie gratulujemy, a wszystkie osoby, którym tym razem się nie poszczęściło mimo wszystko zapraszamy na koncert. Bilety są wciąż w sprzedaży w serwisach: www.eBilet.pl, www.ticketpro.pl. www.eventim.pl oraz  bileteriach EMPIK. Cena biletów: 49 zł - 69 zł - 89 zł

 

Więcej informacji o wydarzeniu na:  www.KoncertFilmowy.pl

 

Autor: Łukasz Waligórski

Komentarze

Obecnie brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Nick
E-mail
Komentarz