• Cars 3 – score
  • Boys, The
  • Toy Story 4
  • End of the F***ing World, The: Season 2
  • Willoughbys, The

James Newton Howard poszukuje wokalistek do utworu z Igrzysk Śmierci!

data publikacji: 06-07-2017, 15:13

Zostań nowa Jennifer Lawrence! 
James Newton Howard poszukuje wokalistek do utworu z Igrzysk Śmierci
 
 
Jeden z najbardziej znanych i cenionych kompozytorów filmowych, Amerykanin James Newton Howard, ogłasza casting dla wokalistek, które wystąpią z nim na scenie w Krakowie i Warszawie w ramach trasy "30 lat hollywoodzkiej muzyki". Koncerty odbędą się w listopadzie.
 
26 listopada | TAURON Arena Kraków
 27 listopada | Hala Torawa, Warszawa
 
Na scenie, oprócz autora muzyki do najpopularniejszych hollywoodzkich produkcji takich jak: Igrzyska Śmierci, Mroczny Rycerz, King Kong, Pretty Woman, czy Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, zobaczymy chór oraz Czeską Narodową Orkiestrę Symfoniczną.
 
James Newton Howard poszukuje osób, chcących wykonać jeden z najsłynniejszych filmowych utworów ostatnich lat - "The Hanging tree". Piosenka powstała do trzeciej serii, bijącego rekordy popularności filmu Igrzyska Śmierci i oryginalnie została wykonana przez odtwórczynię głównej roli, aktorkę Jennifer Lawrence.
 
Jeśli potrafisz śpiewać i marzysz o występie na wielkiej scenie - to konkurs dla Ciebie!  Do wygrania występ u boku wybitnego kompozytora muzyki filmowej w towarzystwie jednej z najlepszych europejskich orkiestr symfonicznych!  Po zapoznaniu się z regulaminem, swoje zgłoszenie należy przesłać przez specjalnie przygotowaną stronę http://www.jamesnewtonhoward.com/competition/ załączając nagranie z własną wersją piosenki. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września. James Newton Howard osobiście dokona wyboru dwóch wokalistek,  które zaśpiewają w listopadzie w Krakowie lub w Warszawie.
 
Amerykański muzyk i kompozytor James Newton Howard jest jednym z najbardziej utytułowanych twórców muzyki filmowej naszych czasów. Współpracuje z najwybitniejszymi reżyserami światowego kina. Jego kompozycje dopełniają najpopularniejsze filmy hollywoodzkie. Otrzymał osiem nominacji do Oscara, cztery nominacje do Grammy i Złotych Globów. W trakcie swojej kariery napisał muzykę do ponad 120 różnych gatunkowo filmów. 
 
James Newton Howard był jednym z najważniejszych gości tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach, gdzie otrzyma Kryształowy Glob za wybitne zasługi dla światowego kina. W listopadzie wystąpi w Polsce w ramach trasy “30 lat hollywoodzkiej muzyki”. 
 
Bilety do nabycia na www.eventim.pl i w autoryzowanych punktach sprzedaży. 
Więcej informacji: www.jvsgroup.pl / facebook.com (JVS Group PL)

Autor: informacja prasowa

Komentarze

Obecnie brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Nick
E-mail
Komentarz