• Cars 3 – score
  • Boys, The
  • Toy Story 4
  • End of the F***ing World, The: Season 2
  • Willoughbys, The

O’Halloran, Beal i Portman z nagrodami Emmy!

data publikacji: 13-09-2015, 14:10

W jednym z wcześniejszych newsów podawaliśmy nominacje do tych prestiżowych nagród telewizyjnych. Dzisiaj pora zapoznać się ze zwycięzcami. The Creative Arts Emmy Awards – bo tak brzmi pełna nazwa wyróżnień – powędrowały w tym roku w ręce Dustina O’Hallorana za motyw przewodni do serii "Transparent" (to jego pierwsza taka nagroda), Jeffa Beala za najlepszą kompozycję dramatyczną do popularnego "House of Cards" (to już czwarta w karierze statuetka) oraz Rachel Portman za muzykę do mini-serii HBO, "Bessie" (trudno uwierzyć, ale również jest to pierwsze zwycięstwo artystki).

 

W kategorii piosenkowej laury odebrali Kyle Dunnigan i Jim Roach za utwór "Girl You Don’t Need Make Up" z komediowego programu  "Inside Amy Schumer"; a Greg Phillinganes odebrał nagrodę za najlepszą reżyserię muzyczną przy "Stevie Wonder: Songs In The Key Of Life – An All-Star GRAMMY Salute". Wszystkim oczywiście serdecznie gratulujemy.

 

Jeśli ktoś jest ciekaw, jak przebiegała ceremonia rozdania Emmy, to będzie miał szansę obejrzeć dwie godziny najważniejszych momentów na amerykańskim kanale FXX, w sobotę 19 września br., o godzinie 20 tamtejszego czasu.

Autor: Mefisto

Komentarze

Obecnie brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Nick
E-mail
Komentarz