• Cars 3 – score
  • Boys, The
  • Toy Story 4
  • End of the F***ing World, The: Season 2
  • Willoughbys, The

10 lat MuzykaFilmowa.pl !!!!!!!!!!

data publikacji: 01-04-2015, 20:11

 
Dzisiaj mija 10 lat od momentu założenia portalu MuzykaFilmowa.pl!
 
 
W internecie zadebiutowaliśmy 1 kwietnia 2005 roku, by przez kolejną dekadę stać się jednym z najpopularniejszych o tej tematyce. Obecnie w naszej bazie znajduje się ponad 1100 recenzji, kilkadziesiąt artykułów, wywiadów z kompozytorami, relacji z koncertów i innych ciekawostek branżowych...
 
Nasi dziennikarze przez lata zajmowali się nie tylko opisywaniem rzeczywistości związanej z muzyką filmową, ale również jej kreowaniem. Wspierali merytoryczne między innymi Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie czy Transatlantyk Festival Poznań. To dzięki ich uporowi do Polski zawitał swego czasu japoński mistrz – Joe Hisaishi.
 
Z okazji okrągłej rocznicy zapowiadamy liczne wydarzenia podsumowujące dziesięcioletnią działalność portalu – jedno z najbliższych odbędzie się podczas 8 edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie, gdzie na specjalnym spotkaniu przybliżymy historię portalu, opowiemy liczne anegdoty ze świata muzyki filmowej i nieco o recenzenckich wyzwaniach. A to nie wszystko!
 
Świętowanie potrwa cały najbliższy rok, który obfitował będzie w wyjątkowe konkursy i nagrody dla najwierniejszych czytelników, a także ważne zmiany na stronie. Zostańcie z nami!
 
 

Autor: redakcja

Komentarze

MateMa 19-01-2016, 00:38

Super! Jestem z Wami!


Dodaj komentarz

Nick
E-mail
Komentarz