• Cars 3 – score
  • Boys, The
  • Toy Story 4
  • End of the F***ing World, The: Season 2
  • Willoughbys, The

Konkurs Wkręceni 2!

data publikacji: 01-03-2015, 18:17

Od 16 stycznia w polskich kinach można oglądać kolejną komedię w reżyserii Piotra Wereśniaka - "Wkręceni 2". 14 lutego swoją premierę miał soundtrack z tego obrazu autorstwa Macieja Zielińskiego. U to właśnie z tą płytą związany jest nasz najnowszy konkurs...

 

Maciej Zieliński to wszechstronny kompozytor, aranżer i producent muzyczny. Ukończył wydział kompozycji Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie oraz Royal Academy of Music w Londynie.

 

Komponuje muzykę poważną, filmową i teatralną, ale także muzykę rozrywkową, piosenki oraz muzykę do produkcji telewizyjnych i reklam.

 

Szerokiej publiczności Maciej Zieliński znany jest, jako kompozytor muzyki filmowej. Jego muzyka jest pełna emocji. Towarzysząc obrazowi buduje atmosferę filmu i dopełnia opowiadaną historię. Kompozytor lubi łączyć współczesne brzmienia elektroniczne z instrumentami tradycyjnymi, orkiestrą. Dzięki temu powstają współcześnie brzmiące, oryginalne ścieżki dźwiękowe.

 

W naszym konkursie do rozdania mieliśmy trzy soundtracki Macieja Zielińskiego z filmu "Wkręceni 2". Aby mieć szansę na otrzymanie jednego z nich należało prawidłowo odpowiedzieć na nasze pytanie i mieć szczęście w losowaniu. A pytanie to brzmiało

 

Ile razy Maciej Zieliński był nominowany do nagrody Fryderyka?

 

Prawidłowa odpowiedź brzmi oczywiście: Dwa razy. W roku 2014 "V Symphony" Macieja Zielińskiego otrzymała nominację do Fryderyka, a w roku 2011 było on nominowany do tej nagrody w kategorii „Kompozytor Roku”.

 

Spośród wszystkich osób, które nadesłały prawidłowe odpowiedzi wylosowaliśmy trzy, które otrzymają najnowsze płyty Macieja Zielińskiego. A są to:

 

- Tomasz Kowalski
- Łukasz Wolny
- Sylwia Kaźmierczak

 

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i zapraszamy do kolejnej zabawy, które już wkrótce na łamach MuzykaFilmowa.pl.

 

Autor: Redakcja MuzykaFilmowa.pl

Komentarze

Obecnie brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Nick
E-mail
Komentarz