• Cars 3 – score
  • Boys, The
  • Toy Story 4
  • End of the F***ing World, The: Season 2
  • Willoughbys, The

Jupiter Ascending - KONKURS!

data publikacji: 15-02-2015, 07:58

Od kilku dni na ekranach na szych kin można oglądać film "Jupiter Ascending". Akcja filmu rozgrywa się w odległej przyszłości. Ludzkość jest nieświadoma, że życie zostało kiedyś przeniesione na Ziemię przez tajemniczą rasę kosmitów. Kiedy na Błękitnej Planecie na świat przychodzi Jupiter Jones, a wszystkie znaki wskazują, że czeka ją niezwykły los. Okazuje się, że dziewczyna należy do starożytnego, królewskiego rodu i jej przeznaczeniem jest rządzić wszechświatem.

 

Film jest kolejnym po "Matrixie", "Speed Racerze" i "Atlasie chmur" dziełem rodzeństwa Wachowskich. Muzykę do niego stworzył Michael Giacchino i to z nią związany jest nasz konkurs. Do rozdania mamy jedną płytę z muzyką z "Jupiter Ascending", aby ją zdobyć należy prawidłowo odpowiedzieć na nasze pytanie i mieć szczęście w losowaniu. A pytanie to brzmi...

 

Wśród kompozytorów muzyki filmowej dość popularne są cameo - krótkie i niespodziewane epizody filmowe. Swój gościnny występ w filmie zaliczył również Michael Giacchino. Jaki był tytuł tego filmu?

 

Na odpowiedzi czekamy do 1 marca. Należy je przesyłać na adres konkurs@muzykafilmowa.pl z dopiskiem "Jupiter Ascending". Spośród wszystkich osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie rozlosujemy soundtrack z filmu "Jupiter Ascending". Powodzenia!

 

Autor: Redakcja MuzykaFilmowa.pl

Komentarze

hp_gof 21-03-2015, 00:40

Hmmmm. Kiedy rozstrzygnięcie? ;)


Redakcja MuzykaFilmowa.pl 21-03-2015, 10:41

Zwycięzcy zostali już poinformowani i wygranej, a nagrody wysłane. Informacja na stronie musiała chwilowo gdzieś zaginąć... pracujemy nad tym.


Dodaj komentarz

Nick
E-mail
Komentarz