• Cars 3 – score
  • Boys, The
  • Toy Story 4
  • End of the F***ing World, The: Season 2
  • Willoughbys, The

Konkurs na najlepszą relację!

data publikacji: 07-08-2014, 19:09

Już od jutra w Poznaniu festiwal Transatlantyk, na który zapraszamy naszych czytelników już od jakiegoś czasu. Podczas festiwalu trwać będą różnorakie atrakcje filmowo-muzyczne. Jedną z takich jest Talking Piano – szczególna forma moderowanej rozmowy pomiędzy kompozytorem i publicznością, w której twórcy ilustrować będą swoje wypowiedzi muzyką wykonywaną na żywo. I to właśnie z tym punktem programu wiąże się nasz konkurs.


Wszystkich obecnych na trzech odsłonach Talking Piano (10, 11 i 12 sierpnia, czyli niedziela-wtorek) zapraszamy do skromnej zabawy w relację z takiego wydarzenia. Nie musi to być profesjonalny tekst – ważne, by był składny i konkretny, bez zbędnego lania wody o kolorze sufitu lub butach zaproszonego gościa. Nie ma limitu znaków, ani innych ograniczeń względem formy – byleby tylko miało to ręce i nogi :) Każda relacja dotyczyć może tylko jednego spotkania Talking Piano, choć każdy może przesłać trzy różne relacje z trzech różnych spotkań – ważne, by przesyłać je do nas najpóźniej następnego dnia do północy, na adres:

 

lukas.waligorski@gmail.com, z dopiskiem: "Transatlantyk 2014 - relacja".


Zwycięzca ogłoszony zostanie o godzinie 24:00 tego samego dnia. Nagrodą w konkursie są trzy podwójne zaproszenia na Galę Zamknięcia festiwalu, w czwartek, 14 sierpnia (do odbioru na miejscu) oraz oczywiście publikacja relacji na stronie. Serdecznie zapraszamy do zabawy!

Autor: redakcja MuzykaFilmowa

Komentarze

Obecnie brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Nick
E-mail
Komentarz