• Cars 3 – score
  • Boys, The
  • Toy Story 4
  • End of the F***ing World, The: Season 2
  • Willoughbys, The

Dwa dni z Beatlesami na UW!

data publikacji: 06-05-2014, 11:08

Już w najbliższą środę i czwartek, a więc 7 i 8 maja zapraszamy wszystkich studentów na jedyną w swoim rodzaju imprezę tematyczną w stylu lat 60’ i 70’ – „Two days with The Beatles”, otwierającą Juwenalia UW.

 

7 maja o godz. 20.15 w Auli Starego BUWu na Kampusie Centralnym UW odbędzie się projekcja filmu „Noc po ciężkim dniu” w reżyserii Richarda Lestera, który w 2005 roku został umieszczony na liście stu najlepszych filmów magazynu „TIME"”. Film przedstawia jeden dzień z życia Beatlesów. W rolach głównych pojawiają się członkowie zespołu, a nawet dziadek Paula McCartneya. Seans poprzedzony będzie krótką prelekcją na temat filmu, reżysera oraz oczywiście samych Bealtesów. Wstęp bezpłatny!

 

8 maja odbędzie się natomiast impreza w Klubie Proxima, którą swoim występem uświetni koncert zespołu The Rookles. Wszystkich uczestników zachęcamy do strojów w stylu lat 60. i 70., ponieważ odbędzie się konkurs na najlepsze przebranie. Ponadto w programie kurs tańca, karaoke oraz liczne konkursy z nagrodami. Zapraszamy już od godz. 20.30. Bilety w cenie 8 zł w przedsprzedaży oraz 10 zł w dniu imprezy. Darmowe wejściówki zostaną też rozlosowane pierwszego dnia (7 maja) po projekcji filmu „Noc po ciężkim dniu”.

 

Imprezę organizują NZS UW, Samorząd Studentów SWPS, Samorządy Instytutu Historycznego, Instytutu Muzykologii oraz CSSTiRL UW.

 

Nie może Was zabraknąć! Zapraszamy!

 

Autor: Informacja prasowa

Komentarze

Obecnie brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Nick
E-mail
Komentarz