• Cars 3 – score
  • Boys, The
  • Toy Story 4
  • End of the F***ing World, The: Season 2
  • Willoughbys, The

koncert Hansa Zimmera - Otwarta Próba Generalna

data publikacji: 28-03-2014, 20:38

Otwarta Próba Generalna
do pierwszego w Polsce koncertu Hansa Zimmera
25 kwietnia

godz. 17:00-19:00
Studio S2 Polskiego Radia
ul. Modzelewskiego 59, WarszawaPoznaj tajemnicę dźwięków muzyki Hansa Zimmera. Zobacz, jak wygląda praca nad Koncertem Muzyki Filmowej. Usłysz, jak dźwięki orkiestry i chóru łączą się pod batutą dyrygenta w harmonijną, porywającą całość. Dziesięć bezpłatnych biletów na próbę generalną czeka.

Dziesięciu szczęśliwców otrzyma wyjątkową możliwość przypatrzenia się (i przysłuchania) próbie do Koncertu Muzyki Filmowej Hansa Zimmera. Wykonanie kompozycji hollywoodzkiego kompozytora ćwiczyć będzie Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus z udziałem Chóru Akademickiego Politechniki Warszawskiej pod dyrekcją Macieja Sztora. Po próbie uczestnicy spotkania będą mogli porozmawiać z wykonawcami i dyrygentem.

Próba generalna koncertu odbędzie się w godzinach 17:00 - 19:00 w dniu 25 kwietnia (piątek) w Studio S2 Polskiego Radia (ul. Modzelewskiego 59, Warszawa).

Warunkiem udziału w losowaniu jest posiadanie zakupionego biletu na koncert 26 kwietnia w Sali Kongresowej i wypełnienie zgłoszenia na stronie www.koncertfilmowy.pl/warsztaty

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 3 kwietnia. Wyniki losowania biletów ogłosimy w dniu 4 kwietnia.

 

Kontakt: 22/ 397 83 01, kontakt@trinitygroup.pl

Więcej informacji na:

www.KoncertFilmowy.pl/warsztaty

Autor: informacja prasowa

Komentarze

Piotr Sikroski 01-05-2014, 20:20

Próba była niezwykłym przeżyciem. Warto było skonfrontować najbardziej rozpoznawalne kompozycje słyszane do tej pory tylko w cyfrowych wydaniach z ich wersją na żywo i do tego w tak kameralnym gronie. Przy okazji, zapraszam do zapoznania się z relacją: http://www.soundtra cks.pl/index.php?op=show&ID=1781


Dodaj komentarz

Nick
E-mail
Komentarz