• Cars 3 – score
  • Boys, The
  • Toy Story 4
  • End of the F***ing World, The: Season 2
  • Willoughbys, The

Saturny i nagrody Gildii

data publikacji: 28-02-2014, 14:37

Amerykańska Gildia Nadzorców Muzycznych rozdała właśnie swoje wyróżnienia w Mack Sennett Studios, w Hollywood. W kategorii Najlepszy nadzór muzyczny w filmie kinowym powyżej 35M nagrodę otrzymała Susan Jacobs za "American Hustle", natomiast w filmie kinowym powyżej 35M statuetka powędrowała do T Bone Burnetta za "Inside Llewyn Davis". Z kolei w kategorii Niezależnego filmu poniżej 10M nagrodzono Gabe Hilfer za pracę nad "The Place Beyond the Pines", a w kategoriach telewizyjnych laury otrzymał Frankie Pine za serial "Nashville", Thomas Gulobic za "Breaking Bad" i Evyen Klean za film HBO "Behind the Candelabra". Za dokument nagroda powędrowała do Jill Meyers za "Muscle Shoals", a najlepszym departamentem muzycznym wybrano odpowiednio: Warner Brothers (kino) i ABC Cable Networks/Disney Channel (telewizja).

 

 

W międzyczasie ogłoszono także nominacje do nagrody Saturna, czyli statuetki przyznawanej przez Akademię Science Fiction, Fantasy i Horroru. Lista nominowanych prezentuje się następująco:
 

Danny Elfman – Oz The Great and Powerful
Frank Ilfman – Big Bad Wolves
Howard Shore – The Hobbit: The Desolation of Smaug
Brian Tyler – Iron Man 3
Brian Tyler – Now You See Me
John Williams – The Book Thief

 

 

Cerenia wręczenia nagród odbędzie się już po raz 40-sty w czerwcu tego roku, w kalifornijskim Burbank. Pełna lista nominacji na oficjalnej stronie.

Autor: Mefisto

Komentarze

J.B. 28-02-2014, 23:10

Zawsze mam kłopot z Saturnami, "The Book Thief" to science fiction, fantasy, horror, czy po prostu John Williams?


Radosław Ostrowski 02-03-2014, 11:02

Chyba to ostatnie.


Dodaj komentarz

Nick
E-mail
Komentarz