• Cars 3 – score
  • Boys, The
  • Toy Story 4
  • End of the F***ing World, The: Season 2
  • Willoughbys, The

Jack Strong - KONKURS!

data publikacji: 11-02-2014, 19:02

Dokładnie 7 lutego do kin trafił film Władysława Pasikowskiego "Jack Strong". Tego samego dnia w sprzedaży pojawił się soundtrack z tego obrazu skomponowany przez Jan Duszyńskiego. Kompozytor ten dał się wcześniej poznać jako autor muzyki do "Pokłosia". Wydaniu płyty ze ścieżką dźwiękową do "Jacka Stronga" towarzyszy intensywna kampania propocyjna, do której z przyjemnością przyłączył się portal MuzykaFilmowa.pl zostając patronem medialnym wydawnictwa. Z tej okazji przygotowaliśmy dla swoich czytelników konkurs, w którym do wygrania są trzy płyty z muzyką z filmu "Jack Strong".

 

Muzyka została nagrana przez Narodową Orkiestrę Symfoniczną Polskiego Radia w słynne Alverni - podkrakowskim studiu uznawanym za najnowocześniejsze w Polsce. Jan Duszyński na potrzebu filmu stworzył muzykę mroczną, pełną napięcia a jednocześnie dynamiczną i pełną akcji.

 

 

Aby zdobyć jedną z nich trzeba odpowiedzieć prawidłowo na pytanie konkursowe i mieć szczęście w losowaniu. A pytanie brzmi następująco.

 

Jan Duszyński swego czasu był członkiem dość nietypowego zespołu muzycznego, który miał okazję występować między innymi z Dorotą Masłowską jako wokalistką. Jak brzmiała nazwa tego zespołu?

 

Na odpowiedzi czekamy do 23 lutego pod adresem konkurs@muzykafilmowa.pl. W treści zgłoszenia konkursowego prosimy o podanie adresu korespondecyjnego, na który będzie wysłana nagroda. Spośród wszystkich prawidłowych odpowiedzi wylosujemy trzy osoby, które otrzymają soundtrack z filmu "Jack Strong".

Autor: Redakcja MuzykaFilmowa.pl

Komentarze

Obecnie brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Nick
E-mail
Komentarz