• Doctor Strange
  • Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children
  • Sing – score
  • Sing – Deluxe Edition
  • Split

nominacje IFMCA

data publikacji: 07-02-2014, 00:36

Już po raz 10-ty głoszono nominacje do nagród Międzynarodowego Stowarzyszenia Krytyków Muzyki Filmowej. Tym razem bezkonkurencyjny okazał się nasz rodak, Abel Korzeniowski, który otrzymał aż 6 nominacji. Czy wygra w choć jednej kategorii? O tym przekonamy się już 20 lutego br. kiedy IFMCA ogłosi zwycięzców. A poniżej pełna lista nominacji.
 

SCORE ROKU:
Evil Dead – Roque Baños
Grand Piano – Víctor Reyes
Gravity – Steven Price
The Hobbit: The Desolation of Smaug – Howard Shore
Romeo and Juliet – Abel Korzeniowski

KOMPOZYTOR ROKU:
Roque Baños
Laurent Eyquem
Abel Korzeniowski
Steven Price
Brian Tyler


OBJAWIENIE ROKU:
César Benito
Sarah Class
Alexander Ebert
Laurent Eyquem
Steven Price

NAJLEPSZA ILUSTRACJA DRAMATU:
The Best Offer – Ennio Morricone
The Book Thief – John Williams
Copperhead – Laurent Eyquem
Romeo and Juliet – Abel Korzeniowski
Summer in February – Benjamin Wallfisch


NAJLEPSZA ILUSTRACJA KOMEDII:
Instructions Not Included – Siliotto
Quai d'Orsay – Philippe Sarde
The Secret Life of Walter Mitty – Theodore Shapiro
This is the End – Henry Jackman
Venus in Fur – Alexandre Desplat

 

NAJLEPSZA ILUSTRACJA FILMU AKCJI / PRZYGODOWEGO / THRILLERA:
Grand Piano – Víctor Reyes
Iron Man 3 – Brian Tyler
Passion – Pino Donaggio
Rubinrot – Philipp F. Kölmel
Stalingrad – Angelo Badalamenti

 

NAJLEPSZA ILUSTRACJA FILMU FANTASTY / S-F / HORRORU:
Escape From Tomorrow – Abel Korzeniowski
Evil Dead – Roque Baños
Gravity – Steven Price
The Hobbit: The Desolation of Smaug – Howard Shore
Star Trek Into Darkness – Michael Giacchino

 

NAJLEPSZA ILUSTRACJA FILMU ANIMOWANEGO:
The Croods – Alan Silvestri
Epic – Danny Elfman
Frozen – Christophe Beck
Planes – Mark Mancina
The Wind Rises – Joe Hisaishi


NAJLEPSZA ILUSTRACJA FILMU DOKUMENTALNEGO:
Africa – Sarah Class
Anne & Alet – Mark Rayen Candasamy
Die Nordsee: Unser Meer – Oliver Heuss
Space Shuttle Columbia: Mission of Hope – Blake Neely
Tim's Vermeer – Conrad Pope


NAJLEPSZA ILUSTRACJA SERIALU:
Czas Honoru– Bartosz Chajdecki
Da Vinci's Demons – Bear McCreary
El Tiempo Entre Costuras – César Benito
Game of Thrones – Ramin Djawadi
Isabel – Federico Jusid


NAJLEPSZA ILUSTRACJA GRY LUB MEDIÓW INTERAKTYWNYCH:
Assassin’s Creed IV: Black Flag – Brian Tyler
Beyond: Two Souls – Lorne Balfe
Company of Heroes 2 – Cris Velasco
Puppeteer – Patrick Doyle
Remember Me – Olivier Deriviére

NAJLEPSZE WZNOWIENIE ISTNIEJĄCEJ PARTYTURY:
Breakfast at Tiffany's (Intrada)
QB VII (Prometheus/Tadlow)
The Salamander (Prometheus/Tadlow)
The Wild Bunch (Film Score Monthly)
Wyatt Earp (La-La Land)

NAJLEPSZY RE-RECORDING ISTNIEJĄCEJ PARTYTURY:

Doctor Who: The 50th Anniversary Collection (Silva Screen)
Lethal Weapon Soundtrack Collection (La-La Land)
Michel Legrand Anthology (Universal/Écoutez le Cinéma!)
Varèse Sarabande: A 35th Anniversary Celebration (Varèse Sarabande)
The X-Files: Volume Two (La-La Land)

KOMPOZYCJA ROKU:
“The Book Thief” z “The Book Thief” – John Williams
“The Grand Finale” z “Escape From Tomorrow” – Abel Korzeniowski
“Abominations Rising” z “Evil Dead” – Roque Baños
“Beyond the Forest” z “The Hobbit: The Desolation of Smaug” – Howard Shore
“A Thousand Times Goodnight” z “Romeo and Juliet” – Abel Korzeniowski

 

WYTWÓRNIA ROKU:
INTRADA
LA-LA LAND
MOVIESCORE MEDIA
QUARTET RECORDS
TADLOW MUSIC 

Autor: Mefisto

Komentarze

oli 20-02-2014, 14:36

Abel Korzeniowski zdominowal nominacje :)ciekawe jak będzie dziś podczas rozdania nagrod?trzymam mocno kciuki bo ostatnie partytury naszego rodaka m.in.Romeo i Julia,przentuja poziom swiatowy


Dodaj komentarz

Nick
E-mail
Komentarz