• Good Omens
  • Dracula
  • Boys, The: Season Two
  • Let Them All Talk
  • Wataha

Konkurs "Skubani"!

data publikacji: 19-01-2014, 12:39

Wspólnie z firmą Sony zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są trzy soundtracki z filmu animowanego "Skubani". To przezabawna animowana komedia o ptakach, które zamierzają zmienić bieg historii. Jake i Reggie pochodzą z zupełnie odmiennych indyczych środowisk – jeden jest indykiem z wyższych sfer, a drugi ze zwykłego kurnika. Będą musieli jednak przezwyciężyć dzielące ich różnice i połączyć siły, bo historia stawia przed nimi wielkie wyzwanie. Muszą cofnąć się w czasie i tak namieszać w dziejach drobiu, aby indyk odtąd jawił się nie jako największy przysmak, ale najlepszy przyjaciel człowieka.

 

Muzykę do animacji stworzył Dominic Lewis. Lewis urodził się w rodzinie utalentowanych, czynnych muzyków. Wykształcenie uzyskał na Royal Academy of Music w Londynie, gdzie studiował grę na wiolonczeli oraz kompozycję, uczestnicząc w kursach mistrzowskich u światowej sławy kompozytorów filmowych w tym: Craiga Armstronga i Davida Arnolda. Póki co nazwisko Lewisa jest mało znane mimo, że kompozytor maczał palce przy wielu głośnych soundtrackach ostatnich lat. I właśnie tego dotyczy nasze pytanie konkursowe. A brzmi ono:

 


"Proszę wymienić co najmniej 5 dużych filmów, do których Dominic Lewis komponował w ostatnich dwóch latach muzykę dodatkową"

 

Spośród wszystkich osób, które prześlą prawidłowy zestaw tytułów, zostaną rozlosowane trzy płyty z muzyką ze "Skubanych". Odpowiedzi należy przesyłać na adres konkurs@muzykafilmowa.pl do 2 lutego.

 

Autor: Redakcja MuzykaFilmowa.pl

Komentarze

Obecnie brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Nick
E-mail
Komentarz