• Cars 3 – score
  • Boys, The
  • Toy Story 4
  • End of the F***ing World, The: Season 2
  • Willoughbys, The

Hans Zimmer - Koncert Muzyki Filmowej

data publikacji: 05-12-2013, 21:56

 

26 kwietnia 2014 r. w Sali Kongresowej w Warszawie zabrzmi koncert muzyki filmowej poświęcony twórczości Hansa Zimmera.

Czwarta odsłona cyklu Koncertów Muzyki Filmowej zaprezentuje twórczość jednego z najsłynniejszych współczesnych kompozytorów muzyki filmowej. Będzie to pierwszy w Polsce koncert poświęcony twórczości Hansa Zimmera.
Hans Zimmer jest ikoną współczesnej muzyki filmowej; cechą rozpoznawczą jego muzyki jest nowoczesne brzmienie, uzyskiwane dzięki połączeniu orkiestry symfonicznej z elektronicznym dźwiękiem syntezatorów. Potężne brzmienie instrumentów dętych (słynne „trąby Zimmera”) oraz rozbudowana perkusja nadaje jego muzyce monumentalny format, a proste, atrakcyjne motywy łatwo zapadają w ucho i są kojarzone równie dobrze jak tytuły filmów.

Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus oraz Chór Akademicki Politechniki Warszawskiej pod dyrekcją Macieja Sztora wykonają najsłynniejsze kompozycje Zimmera do takich filmów jak „Gladiator”, „Incepcja”, „Batman: Mroczny Rycerz”, „Pearl Harbour” oraz „Piraci z Karaibów”.

W programie koncertu znajdzie się również muzyka Johna Williamsa z filmu „Patriota”, „Ostatni Mohikanin” Trevora Jonesa oraz „Władca Pierścieni” Howarda Shore'a.

Utwory wykonywane na żywo przez chór i orkiestrę ilustrować będzie projekcja fragmentów filmów i slajdów na ekranie kinowym.


Bilety na Koncert Muzyki Filmowej 2014 - Hans Zimmer można kupić tutaj:
>>> KUP BILET <<<

 

 

Dzień Dziecka 1.06.2014r. - to nowa data koncertu Disney Królestwo Muzyki!

Koncert „Królestwo Muzyki” to połączenie wykonywanej na żywo muzyki i najpiękniejszych filmów Disneya. Zespół 120 artystów wykona filmowe melodie, którym towarzyszyć będzie projekcja animacji Walta Disneya na ekranie kinowym.

Natalia Kukulska, Karolina Trębacz, Kuba Molęda i Łukasz Dziedzic wcielą się w role bohaterów z najsłynniejszych filmów Disneya!
W programie koncertu znajdą się między innymi: muzyka z filmu „Śpiąca Królewna” na motywach baletu Piotra Czajkowskiego, znane piosenki z „Aladyna”, „Herkulesa”, „Pocahontas” oraz aria z musicalowej inscenizacji „Pięknej i Bestii”. Nie zabraknie również utworów z najnowszych filmów Disneya.

Gwiazdorska obsada, wyjątkowa atmosfera i magia wspaniałej muzyki ! Ten niezwykły koncert to prawdziwe święto dla małych i dużych wielbicieli filmów Disneya. Gwarantowana wyśmienita zabawa i moc wrażeń !
 


Bilety na koncert Disney - Królestwo Muzyki można kupić tutaj:

>>> KUP BILET <<<

Autor: informacja prasowa

Komentarze

Obecnie brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Nick
E-mail
Komentarz