• Cars 3 – score
  • Boys, The
  • Toy Story 4
  • End of the F***ing World, The: Season 2
  • Willoughbys, The

Natalia Kukulska solistką koncertu Disney - Królestwo Muzyki

data publikacji: 08-11-2013, 15:01

Już 15 grudnia w Sali Kongresowej w Warszawie Natalia Kukulska, Karolina Trębacz, Kuba Molęda i Łukasz Dziedzic wcielą się w role bohaterów z najsłynniejszych filmów Disneya !

Koncert „Królestwo Muzyki” to połączenie wykonywanej na żywo muzyki i najpiękniejszych filmów Disneya. Zespół 120 artystów wykona filmowe melodie, którym towarzyszyć będzie projekcja animacji Walta Disneya na ekranie kinowym. W programie koncertu znajdą się między innymi: muzyka z filmu „Śpiąca Królewna” na motywach baletu Piotra Czajkowskiego, znane piosenki z „Aladyna”, „Herkulesa”, „Pocahontas” oraz aria z musicalowej inscenizacji „Pięknej i Bestii”. Nie zabraknie również utworów z najnowszych filmów Disneya.

Gwiazdorska obsada, świąteczna atmosfera i magia wspaniałej muzyki ! Ten niezwykły koncert to prawdziwe święto dla małych i dużych wielbicieli filmów Disneya. Gwarantowana wyśmienita zabawa i moc wrażeń !

Natalia Kukulska - to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Perfekcjonistka, ciągle rozwijająca swoją pasję muzyczną, a także artystka otwarta na nowe i ciekawe projekty muzyczne. Nie boi się eksperymentów i nowatorskich rozwiązań w muzyce. Utalentowana i pracowita. Karierę rozpoczęła jako dziecko, od ponad piętnastu lat kontynuuje swoją dojrzałą, solową działalność artystyczną. Ma w dorobku 7 solowych albumów, z których większość osiągnęła status platynowych płyt.


Bilety na koncert Disney - Królestwo Muzyki można kupić tutaj:
>>> KUP BILET <<<

Autor: informacja prasowa

Komentarze

Obecnie brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Nick
E-mail
Komentarz