• Rising Phoenix
  • Judas and The Black Messiah – score
  • Trial of the Chiago 7, The
  • Wolfwalkers
  • Onward

Rozdajemy bylety na Galę Varese Sarabande w Poznaniu!!

data publikacji: 22-07-2013, 09:48

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w błyskawicznym konkursie, w którym do wygrania są cztery podwójne bilety na Galę z okazji 35-lecia istnienia wytwórni Varese Sarabande w Poznaniu. Koncert odbędzie się 4 sierpnia w poznańskiej Auli UAM, a poprowadzi go sam Robert Towson. Wśród publiczności pojawią się tacy kompozytorzy jak Marco Beltrami i Jan A.P. Kaczmarek, a na scenie wystąpi piękna i utalentowana Sara Andon oraz orkiestra l'Autunno pod batutą Adama Banaszaka.

 

Aby wybrać się razem z nami na tę galę, wystarczy odpowiedzieć na pytanie i mieć szczęście w losowaniu. A pytanie brzmi:

 

Proszę wymienić co najmniej dwóch polskich kompozytorów, których muzyka znajduje się katalogu Varese Sarabande!

 

Na odpowiedzi czekamy do 27 lipca. Należy je wysyłać pod adres konkurs@muzykafilmowa.pl, podając w treści również swoje dane korespondencyjne. Zwycięzcy zostaną wyłonieni 28 lipca, a już następnego dnia bilety zostaną wysłane do nich pocztą. Życzymy powodzenia!

 

Autor: Redakcja MuzykaFilmowa.pl

Komentarze

Redakcja MuzykaFilmowa.pl 29-07-2013, 21:21

Konkurs zakończony, zwycięzcy powiadomieni a nagrody już wysłane. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i jak obowiązek nakazuje, podsumowujemy nasz konkurs. Na Galę z okazji 35-lecia Varese Sarabande wybiorą się z nami: Artur Dmowski, Justyna Pogodzińska, Magdalena Józefiak i Tomasz Słowiński - oczywiście z osobami towarzyszącymi. Natomiast odpowiadając na zadanie konkursowe: Polskimi kompozytorami, których ścieżki dźwiękowe znajdują się w katalogu Varese Sarabande są oczywiście Jan AP Kaczmarek i Zbigniew Preisner.


Dodaj komentarz

Nick
E-mail
Komentarz