• Cars 3 – score
  • Boys, The
  • Toy Story 4
  • End of the F***ing World, The: Season 2
  • Willoughbys, The

Nowa zabawa z LPMF i MuzykaFilmowa.pl

data publikacji: 30-09-2012, 09:01

Rozpoczął się właśnie drugi sezon notowań Listy Przebojów Muzyki Filmowej radia RMF Classic, którą portal MuzykaFilmowa.pl wspiera od samego początku istnienia. Wraz z nowym sezonem postanowiliśmy zaproponować naszym czytelnikom i słuchaczom RMF Classic nową, wspólną zabawę...

 

Co tydzień portal MuzykaFilmowa.pl będzie prezentował w Liście Przebojów Muzyki Filmowej swoją muzyczną propozycję, która będzie brała udział w głosowaniu. Będzie to jednak propozycja niezwykła bo anonimowa... W każdą sobotę po godzinie 15 będzie można usłyszeć w całości proponowany przez nas utwór, jednak nie zostanie podany na antenie jego tytuł, kompozytor ani film z jakiego pochodzi. To będzie Wasze zadanie. To będzie muzyczna zagadka, którą będziecie mogli rozwiązywać przez cały następny tydzień. Wśród osób, które rozpoznają proponowany przez nas temat filmowy, rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody.

 

Obecna zagadka jest dostęna już na stronie internetowej Listy Przebojów Muzyki Filmowej. Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

 

Autor: Łukasz Waligórski

Komentarze

Obecnie brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Nick
E-mail
Komentarz